IMG_5026-3.jpg
EVENTY

LA communication is a talented event expert who helps brands connect, engage and evolve. Welcome to Wonderland.

IMG_5019-3.jpg

Celé události k různým příležitostem připravujeme na klíč od kreativního návrhu po finální realizaci. Veškeré kroky a návrh jsou prezentovány s dostatečným předstihem a následně se na nich podílí tým, který funguje samostatně, ale vždy se supervizí řídících manažerů LA communication. Eventy připravujeme standardně jak komerční (firemní večírky, brand party, launch produktu, evet pro významné klienty…), tak soukromé (vip narozeninové oslavy, zásnubní večeře, svatba, výročí, zajišťujeme také formou concierge servisu dárky pro oslavence nebo rychlé zprostředkování vip tajné oslavy).

 
 
CURATOR STONE TAUPE.jpg
TVORBA LOGA A BRANDOVÁ IDENTITA

LA communication walk through each value to create a truly consistent and memorable experienced identity. 

Zajišťujeme vznik nové značky včetně veškerých prezentačních produktů, poskládání všech složek komunikace s přesahem do prezentace na sociálních sítí a případně v interiéru. Veškeré komponenty pro vznik loga navrhujeme z naší strany “out of box” nebo se můžeme řídit zadáním klienta na základě jeho poznání a poznání příběhu. Na základě loga a jiných elementárních položek značky vytváříme celou brand story / brand identity, tedy připravujeme na zakázku celý příběh značek a veškeré vizuální položky vhodné pro prezentaci. 

 

 

 
DESIGNOVÝ OBSAH SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

LA communication create content, strategy and social media identity to make your brand viral. 

Prezentace značky na sociálních sítích je samozřejmostí a často nahrazuje zákaznický servis a webové stránky. Na sociálních sítích lze obratně oznamovat rychlé akce, důležité informace a současně je ponechat i zafixované, tedy zůstanou trvalejší. Z důvodu velké konkurence profesionálních účtů je nutné mít dobře nastudované zaměření a design a celou vizuální strategii tak LA communication dodává vždy na klíč v prezentaci.

 

IMG_2442.PNG
 
WhatsApp Image 2018-09-06 at 14.04.00.jp
SPOLUPRÁCE S INFLUENCERY / CELEBRITAMI

The art of collaboration by LA communication is based on giving influencers the opportunity to become co-creators of the brand. 

LA communication zajišťuje již několikátý rok vhodný výběr influecerů / celebrit pro danou značku nebo event. Dodává nadstandardní plnění z product launch eventů a jiných společenský událostí. Plnění influencerů není obyčejné, ale připraveno na základě specifického briefu s následnými korekturami. Až jako finální produkt jde ke klientovi k souhlasu s publikací. K plnění přistupujeme vždy jako k samostatnému projektu tak, aby nejlépe odpovídalo představám klienta, značky a současně zapadlo do obsahového konceptu influencera.

 

 

 
Kerastase 20197204_flat.tiff
ACF413DE-0A5F-4610-947C-BC5395A761E6.JPG
PRODUKCE ADVERTORIALU

LA communication provide advertorials, native paid advertisements in print or online to connect your story with readers. 

PRINT / ONLINE PR

Same as for your business or personal brand, powerful brand in PR boosts your brand awareness and help win business. Be authentic, be yourself, win.

LA communication zajišťuje 360° komunikaci a to zejm. private story pr, product pr, print advertorial a zajištění inzerce. Pro veškerou reklamu nebo pr připravujeme design i obsah téměř ve všech formátech. Print pr stále přispívá k vhodné obecné znalosti a důvěryhodnosti značky. Současně lze zajistit podporu také vedením komunikace on-line nebo na sociálních médiích.